HD POLISH

HD POLISH

Podlahový metalakrylový vosk a lesk na všechny vodovzdorné povrchy.Používá se pro povrchovou úpravu všech typů podlah, jako je vinyl, korek, linoleum, kámen, dlaždice, teraso, guma, apod

Hodnota pH: 8,8
Standardní balení: 5 li

Ke stažení

  • technický list


Podlahový metalakrylový vosk a lesk na všechny vodovzdorné povrchyPoužívá se pro povrchovou úpravu všech typů podlah, jako je vinyl, korek, linoleum, kámen, dlaždice, teraso, guma, apod .Používá se jako neředěný. Před aplikací nejdříve odstraňte všechny nečistoty a staré vosky. Až je podlaha suchá, naneste 2-3 tenké vrstvy tzv. křížovým způsobem v závislosti na podkladovém materiálu. Mezi nanášením jednotlivých vrstev nechte podlahu zcela zaschnout. Vysušení závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu, normálně 20-30 minut mezi nanesením daší vrstvy. Podlaha může být leštěna vysokoobrátkovým leštícím strojem až po 2 hodinách od nanesení a zaschnutí poslední vrstvy. Koncentrát nesmí přemrznout.

Rychleschnoucí vosk, který vytváří protiskluzný, jasný a hladký povrch. Zabraňuje opotřebení povrchu a následná údržba je snadnější. Obsahuje speciální polymer jehož složení je ideální pro vysokoobrátkové leštění, přičemž vytváří vysoký lesk. Žloutnutí povrchu – nesprávné použití.