Aktuality

 • Dodávky dezinfekčních přípravků na bázi chlornanu sodného od 1.1.2019

  28. 2. 2019

  Informujeme vás o legislativní změně, která vešla v platnost dne 1.1.2019 a týká se dodávek dezinfekčních přípravků (biocidů) na bázi chlornanu sodného, které dodává i naše společnost SYPERA s.r.o.

  Více informací
 • AUTOMATIC OVEN CLEANER

  16. 1. 2019

  Automatic oven cleaner je silně alkalický čisticí a odmašťující přípravek na odstranění silných napečenin a spálenin v konvektomatech. Použití v potravinářském průmyslu, zejména v restauracích, stravovacích zařízení, na grily, grilovací mříže apod. Používá se jak na ruční mytí tak v konvektomatech a troubách s automatickým dávkovacím systémem čištění.

   

  Více informací
 • DIESEL ADDITIVE - výprodej skladových zásob, cena již od 109,- Kč

  1. 10. 2018

  Aditivum do nafty, které zaručuje bezpečný start při velmi nízkých teplotách. Zlepšuje vlastnosti nafty, čistí vstřikovací trysky, vstřikovací čerpadlo, při celoročním použití snižuje spotřebu paliva. Přípravek je schopen ovlivnit vývoj a stavbu parafinových krystalů a zabraňuje vylučování parafínu při ochlazení nafty.. Přípravek vytěsňuje vodu a brání tvorbě vody v palivovém systému. Redukuje výfukové plyny (snižuje kouřivost) a zabraňuje vzniku usazenin ve výfukovém potrubí. Změna konzistence Diesel Additive Classic při nízkých teplotách (tuhnutí) nemá za následek ztrátu jeho vlastností. Při teplotách pod bodem mrazu snižuje bod filtrovatelnosti o 12 °C.

  Více informací
 • Hydratující jemně pěnivé mýdlo s výtažky okurky

  1. 8. 2018

  Tekuté, hydratující,  gelové, jemně pěnivé mýdlo s výtažky okurky. Šetrně čistí pokožku rukou, kterou nevysušuje. Bez přidaných barviv a s pH 5,5. Vhodný do wellness center, hotelů , ale i  k běžnému mytí rukou zaměstnananců a zákazníků, kde chcete udržet kvalitní  úroveň hygieny.

  Více informací