Aktuality

 • NOVINKA - parní a saunové esence z přírodních eterických olejů

  9. 5. 2024

  pro wellness životní styl
  profesionální produkty vyvinuté pro náročný veřejný segment
  vyrobeno v Německu
  dokonalé propojení přírody s realitou wellness provozu
  vždy na maximum přírodní a bezpečné

  Více informací
 • Jednoduchý dávkovací systém desinfekčního gelu a mýdla Des Gel

  14. 9. 2020

  V naší nabídce k desinfekčnímu gelu Des Gel máme nový dávkovací nástavec na 1 l láhev v ceně 30,- Kč a pochromovaný nástěnný držák v ceně 430,- Kč.

  Při odběru 3 balení ( 12 x 1 litr ) desinfekčního gelu a mýdla Des Gel od nás obdržíte zdarma pochromovaný nástěnný držák a 2ks dávkovacího nástavce.

  Při odběru 2 balení ( 12 x 1 litr ) desinfekčního gelu a mýdla Des Gel od nás obdržíte slevu 50% na pochromovaný nástěnný držák a 1ks dávkocacího nástavce zdarma.

  Více informací
 • Dodávky dezinfekčních přípravků na bázi chlornanu sodného od 1.1.2019

  28. 2. 2019

  Informujeme vás o legislativní změně, která vešla v platnost dne 1.1.2019 a týká se dodávek dezinfekčních přípravků (biocidů) na bázi chlornanu sodného, které dodává i naše společnost SYPERA s.r.o.

  Více informací
 • AUTOMATIC OVEN CLEANER

  16. 1. 2019

  Automatic oven cleaner je silně alkalický čisticí a odmašťující přípravek na odstranění silných napečenin a spálenin v konvektomatech. Použití v potravinářském průmyslu, zejména v restauracích, stravovacích zařízení, na grily, grilovací mříže apod. Používá se jak na ruční mytí tak v konvektomatech a troubách s automatickým dávkovacím systémem čištění.

   

  Více informací
 • Hydratující jemně pěnivé mýdlo s výtažky okurky

  1. 8. 2018

  Tekuté, hydratující,  gelové, jemně pěnivé mýdlo s výtažky okurky. Šetrně čistí pokožku rukou, kterou nevysušuje. Bez přidaných barviv a s pH 5,5. Vhodný do wellness center, hotelů , ale i  k běžnému mytí rukou zaměstnananců a zákazníků, kde chcete udržet kvalitní  úroveň hygieny.

  Více informací