O společnosti SYPERA s.r.o.

Společnost SYPERA s.r.o. byla založena 4. března 2010 managementem, který má více jak desetiletou zkušenost v oblasti obchodu s profesionálními čisticími, mycími a dezinfekčními přípravky. Působíme v oblasti přímého prodeje kvalitní dánské a norské chemie pod vlastní značkou v rámci České republiky. Centrální sklad a kancelářské prostory se nacházejí v Jablonci nad Nisou. 

Jsme aktivní v různých oblastech průmyslového odvětví, jako jsou potravinářské a stravovací provozy, zdravotnictví včetně ošetřovatelských a sociálních zařízení, automobilový průmysl, plavecké haly, aquaparky, hoteliérství, lázeňství apod.

Po dobu působení Sypery na českém trhu se staly naše produkty uznávanými z hlediska kvality a efektivity nákladů a jednoduché aplikace.

Našim krédem je skandinávská morálka a průhledná obchodní politika. Korupční praktiky jsou pro nás tabu. Uplatňujeme zásadu spravedlnosti a poctivosti ve všech svých jednáních se zákazníky a dodavateli. Zásadní je pro nás důvěra a spokojenost zákazníka.

Naší vizí je být spolehlivou obchodní firmou s kvalitními přípravky v oblasti čištění a dezinfekce s ohledem na životní prostředí. Chceme našim zákazníkům zajistit efektivní a rychlé řešení s ohledem na jeho čas a peníze. Cílem je být dlouhodobým a spolehlivým partnerem. Největším úspěchem je důvěra zákazníka.

Naleznete v nás společnost, na kterou se můžete spolehnout z hlediska legislativních zákonných předpisů. Ke každé dodávce našich produktů obdržíte dokumenty, schválení, bezpečnostní listy atd. dle platné legislativy. V případě kontrol státních kontrolních orgánů si můžete být jisti, že veškeré podklady budete mít v pořádku.

Jsme přesvědčeni, že naše komplexní nabídka produktů, technického vybavení a služeb Vás osloví nejen svým obsahem, ale i zajímavou cenovou politikou. Hlavní důraz je přitom kladen na kvalitu, pružnost, spolehlivost, ale především na to, aby celkový servis skutečně fungoval.

S účinností od 1.4.2012 se naše společnost stala členem Asociace Bazénů a saun České republiky (ABAS ČR).